Про нас написали! :)))))))

Автор: n3cs1s  //  Категорії: концерти

http://h.ua/story/252080/
Там і фото є! :)))

Будинок актора виселяють…

Автор: n3cs1s  //  Категорії: Некатегоризовано

Ось такий лист адміністрація Київського Будинку актора розіслала всім хто з ними співпрацює:

Шановні друзі, колеги, кияни!
Наше спілкування може припинитись через , фактично, ліквідацію Будинку актора шляхом виселення нас з приміщення колишньої караїмської кенаси по вул.Ярославів вал,7, яке ми орендуємо, яке і є власне нашим залом-сценою, і яке ми облаштовували, ремонтували і утримували впродовж 30 років.
КМДА не вважає потрібним існування такого мистецького закладу, з яким пов”язані імена Н.Ужвій, О.Кусенко, Є.Мірошніченко, Б.Ступки, А.Роговцевої, Б.Которовича, О.Єфремова, К.Лаврова, М.Ульянова, Ю.Щербака, О.Басистюк, Р.Недашківської, Н.Матвієнко, та багатьох-багатьох інших акторів, режисерів, художників, драматургів, співаків, музикантів України, Росії, Великобританії, США, Чехії, Польщі, Іспанії, Італії, Німеччини, і з яким співпрацювали Британська Рада в Україні, Міжнародна Печерська школа, Посольство США, Посольство Чехії, Посольство Росії, Посольство Іспанії, Французький культурний Центр, Гьоте-Інститут.
Заздалегідь нас не попереджали про припинення дії договору оренди, адже нікого не хвилює доля творчих проектів і людей, з ними пов”язаних. Так, тільки на березень у нас заплановано концерти та вистави з виконавцями із Великобританії, Німеччини, Італії-Монте-Карло, Луганська, Одеси, Санкт-Петербурга, Львова, Хмельницького…

Ірина Коберник, провідний методист Будинку актора.
Наш сайт www.actorhall.com.ua

Flamenco Fusion – чт 18.02.10

Автор: n3cs1s  //  Категорії: концерти

В концерте принимают участие:

Евгений Седько – гитарист, известный в Украине и за рубежом как исполнитель фламенко. Участие в конкурсе гитаристов, проводимом посольством Испании в Украине в 2005 году, принесло ему звание лауретата этого конкурса и дало возможность посетить Испанию. В 2010 году был приглашен на престижный международный конкурс “Виртуозы гитары” (г. С.-Петербург) в качестве члена жюри. Сочиняет и исполняет собственные произведения в стиле фламенко и фьюжн, а также занимается другими направлениями этнической музыки – индийской, румынской, цыганской. Руководитель группы Flamenco Fusion Band. Сотрудничает со многими музыкантами и танцовщицами фламенко.

Олег Гоголь – перкуссионист и гитарист. В круг его музыкальных интересов входит множество направлений, прежде всего – фламенко, джаз и латиноамериканская музыка. Несколько лет участвует в концертах тематики фламенко и фьюжн.

Юрий Бербенюк – бас-гитарист, участвующий в различных коллективах. Работает в оркестре таможенных войск Украины.

Андрей Мороз — перкуссионист, известный в Украине благодаря навыкам игры в различных музыкальных направлениях — как этнической музыки, так и современной. Количество перкуссионных инструментов, которыми владеет Андрей Мороз, не поддается перечислению. Имеет свои уникальные разработки в области звуковых эффектов, которые использует в творческой работе. Сотрудничает со многими известными джазовыми и эстрадными исполнителями.

Александра Мыц – исполнительница, хореограф-постановщик в стиле “нео-фламенко”, на протяжении 7 лет посещала Испанию, где научилась этому направлению у ведущих мастеров танца фламенко. Основатель студии танца и и шоу-балета нео-фламенко “Suspiro”. Руководитель конкурсного состава “Las perlas del Alma” (призеры чемпионата мира по фламенко, дипломанты многих конкурсов и фестивалей). Занималась бальными танцами, художественной гимнастикой. Является студенткой Киевского национального университета культуры и искусств, факультет современной и классической хореографии.

Программа концерта насыщена как традиционным и современным фламенко, так и авторскими композициями в стиле этно-фьюжн, где каждый музыкант раскроет собственные возможности и владение инструментом.


Предварительная продажа билетов в кассе Дома актера (вт-вс, 15.00 – 19.00). Билеты также можно приобрести перед концертом на входе.
Возможно бесплатное резервирование, подробности на сайте Дома актера: http://actorhall.com.ua

Ніньо Рікардо

Автор: n3cs1s  //  Категорії: гітаристи, фламенко

Сьогодні хочу вас познайомити із творчістю видатного гітариста фламенко, легендарного Ніньо Рікардо.


Ніньо Рікардо (Niño Ricardo, спр. ім’я — Manuel Serrapí Sánchez), один із найвидатніших іспанських гітаристів-фламенко старої школи.
Народився 1 червня 1904 року в Севільї, Іспанія. На відміну від більшості визначних майстрів фламенко не мав циганського коріння. Перші уроки гри на гітарі він отримав від батька, Рікардо. В юності грав в кафе та клубах фламенко в Севільї. У віці 17 років став акомпанувати на гітарі одній з найвідоміших кантаор (співачок) в історіїї фламенко – Пасторі Павон (Pastora Pavon) на прізвисько “La Nina de los Peines” (Дівчина з гребнями).
В 20-ті та 30-ті роки виступав, головним чином, як акомпаніатор разом з Павон, а також з кантаором Мануелем Торре та байлаорою (танцівницею) Ла Архентіна. Після смерті в 1949 році провідного сольного гітариста фламенко 40-х років Рамона Монтойї, Ніньо Рікардо займає його місце та також робить сольну кар’єру: в 1955 році в Севільї відбувся його перший сольний концерт. Однак через деякий час Ніньо Рікардо знову став працювати з виконавцями такими як Пепе Пінто та Хуаніто Вальдеррама, а пізніше став співпрацювати з молодими кантаорами.
Згідно з його біографом Humberto J. Wilkes, він асимілював в собі найкраще від трьох основоположників гітари фламенко Рамона Монтойї, Хавьєра Моліни та Маноло де Уельва. Він вивчав їх манеру гри та значно випередив їх розвиваючи її, при цьому маючи свій неповторний стиль. Об’єднавши в собі якості цих трьох гітаристів, він був вільний у своїй творчості.
Від Хавьєра Моліни він взяв багато в мистецтві акомпанементу, від Рамона Монтойї він взяв його гармонії, арпеджіо, та красу виконання, пізніше надавши фальсетам Рамона більше рельєфності. Від Маноло де Уельви він взяв ритм, витонченість та специфічний дух, особливо у виконанні булеріас. Але все ж таки найбільший вплив на творчість Ніньо Рікардо здійснив Рамон Монтойя.
Гонсалес Клімент в 1957 році писав про це: “Гра Ніньо Рікардо, це могутній синтез класичної гітари та гітари фламенко, стрімко еволюціонуючий в наш час. Як результат – прекрасна гармонія, урочистість, та розвинуті ідеї закладені Рамоном Монтойя, витончено зіграні зі справжнім розумінням токе, в якому Ніньо Рікардо без сумніву є одним із кращих”. В 1964 році той самий Гонсалес Клімент писав: “Ніньо Рікардо раціоналізує красу інтуїтивного, поєднує витончене та гостре, те що ми можемо до цього знайти в токе дона Рамона Монтойї.”
Багато хто визнає Ніньо Рікардо як кращого акомпаніатора всіх часів.
Роль Ніньо Рікардо в розвитку музики фламенко неможливо переоцінити. Він створив величезну кількість варіацій практично у всіх формах фламенко, збагативши музику великою кількістю складних акордів. Його копіювали, багато гітаристів намгались вивчити весь його репертуар (так, до речі, зробив і юний Пако де Люсія). За свою творчу кар’єру він записав у співпраці із знаменитими артистами близько 90 дисків. Але є й ряд дисків із його сольними гітарними композиціями, серед яких Toques flamencos de guitarra (Hispavox) та Niño Ricardo (ODEON, Barcelona, 1966).

Niño Ricardo (Soleares) – Sevilla es mi tierra:

Bulerías – Antonio Molina y Niño Ricardo:

Niño Ricardo en Fantasía Minera (1955):

Niño Ricardo with Manolo Caracol Granainas:

Niño Ricardo plays with Lola Flores por Alegrías:

Відео-звіт з концерту 24.01.2010

Автор: n3cs1s  //  Категорії: відео звіт, концерти, фламенко

Представляю вашій увазі невеличкий відео-звіт з концерту студії “Школи фламенко” – Tardes de Flamenco, який відбувся 24 січня 2010р. в київському Будинку вчителя.
Отже:

Володимир Стеценко - Таранта
Павло Степанович, Володимир Стеценко, Ольга Островерх, Марія Кучерова – Тангос де Малага:

Булеріас
Павло Степанович, Арам Саргсян:

Сигірія
Павло Степанович, Арам Саргсян, Марія Кучерова:

Альфонсіна
Марія Кучерова, Павло Степанович:

Петенера
Павло Степанович, Марія Кучерова, Світлана Ткаченко:

Алегріас
Володимир Стеценко, Павло Степанович, Марія Кучерова, Ольга Островерх: